• „Najpiękniej czyta moja mama i mój tata” - spotkanie czytelnicze
  • Mały człowiek duża sprawa, mały człowiek ma swe prawa! - Prawa Dziecka w oparciu o Konwencję o Prawach Dziecka i wiersz M. Brykczyńskiego „Prawa Dziecka” - zajęcia warsztatowe dla dzieci.
  • „Im bardziej jesteśmy życzliwi, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi!” – Dzień Życzliwości – Happening -pod hasłem „Życzliwość- podaj dalej” / np. dzielenie się radością z mieszkańcami poprzez rozdawanie kartek miłymi słowami.
  • Dobranocki z dawnych lat - „Przygody Gąski Balbinki” to  popularna w latach 60-tych ubiegłego wieku ale naszym przedszkolakom także przyniosła wiele radości.
  • „Paw, co ogon miał z przyjaźni” - rozmowa z dziećmi nakierowana za przekaz, że gest przyjacielskiej pomocy nie musi być wielkim gestem. Wystarczy drobna uczynność wobec osoby będącej w potrzebie, a może to w znacznym stopniu zmienić jej świat.
Data dodania: 2023-12-02 19:39:35
Data edycji: 2023-12-02 20:09:03