Zakończenie roku szkolnego

W dniu 22 czerwca 2023 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.
Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Dzień zakończenia roku szkolnego był również pożegnaniem pani Anny Szczawińskiej, długoletniej nauczycielki naszego przedszkola,
która zdecydowała się przejść na emeryturę. Wielu absolwentów zaczynało przygodę z nauką pod kierunkiem pani Ani, ucząc się obowiązkowości, pewności siebie i przyjaznych relacji z rówieśnikami. Były serdeczne podziękowania, życzenia i kwiaty

Data dodania: 2023-06-24 10:36:21
Data edycji: 2023-07-05 10:37:54