Społeczność przedszkolna miała przyjemność uczestniczyć w programie artystycznym przygotowanym przez grupę trzecią pod przewodnictwem Pani Justyny Kalinowskiej-Rojek i Pani Agnieszki Kołpackiej.
Uroczystość miała podniosły charakter, a jej ważnym momentem było wspólne odśpiewanie hymnu państwowego.
Obchody święta narodowego są okazją do utrwalania symboli narodowych oraz do rozmów o znaczeniu Ojczyzny w życiu każdego Polaka.