Celem dzisiejszych zajeć było utrwalenie zasad bezpieczeństwa, uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie z dzikich kąpielisk, przypomnienie, jak należy zachować się w czasie zmiany pogody podczas wędrówek lub podczas natknięcia się na dziką zwierzynę.
Spotkanie zakończyło pokonanie toru przeszkód.
Bardzo dziękujemy strażakom za usystematyzowanie wiedzy naszych małych druhów.