Reprezentacja przedszkola wybrała się do OSP, aby z okazji Dnia Strażaka złożyć życzenia Druhom i Druhnom w imieniu całej społeczności naszego przedszkola.
Strażakom w dniu ich święta składamy serdeczne podziękowania za codzienną, odpowiedzialną służbę i gotowość do niesienia pomocy. Przekazujemy wyrazy najwyższego uznania. Życzymy, aby każda akcja kończyła się bezpiecznym powrotem. Życzymy zdrowia, wielu sukcesów oraz wszelakiej pomyślności.