MIKOŁAJKI W NASZYM PRZEDSZKOLU
W mikołajkowy poranek na dzieci czekały niespodzianki. Pod udekorowanymi dzień wcześniej choinkami dzieci znalazły zabawki edukacyjne. Po śniadaniu przedszkolaków odwiedził Mikołaj, który wysłuchał wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci. Spotkaniu towarzyszyły wspólne zabawy. Każdemu dziecku Mikołaj podarował prezent. Dyrektor i grono pedagogiczne serdecznie dziękują przedstawicielom rodziców za pomoc w zorganizowaniu mikołajek. Szczególnie dzięk...ujemy panu Mariuszowi Sękowskiemu za choinki i za świerkowe gałązki, paniom Annie Witkowskiej i Katarzynie Kamińskiej za ofiarowane ozdoby świąteczne, panu Adamowi Wiśniewskiemu za udział w spotkaniu z przedszkolakami. Pan Daniel Kijora wykonał stroiki świąteczne, za które także dziękujemy. Dziękujemy również panu sołtysowi Henrykowi Wiśniewskiemu za ofiarowane książki i słodycze.

Data dodania: 2019-01-02 07:46:44
Data edycji: 2019-01-02 07:48:41